Dzień Kobiet w Iławie

Będzie się działo! W tym roku Fundacja przyłączyła sie do organizacji Dnia Kobiet. Wszystkie panie, które chcą spędzić ten dzień aktywnie i wziąć udział w ciekawym wydarzeniu zachęcamy do przyjścia w czwartek 6 marca (dwa dni przed właściwym świętem kobiet) o godz. 17 pod Galerię Jeziorak (od strony jeziora). Będziemy promować aktywny i zdrowy styl życia a przede wszystkim dobrze się bawić! 🙂

 

Co proponujemy?

Na rozgrzewkę pokonamy dystans 2,3 kilometra🙂 Jak? Spacerem, truchtem, biegiem  lub-jeśli warunki atmosferyczne pozwolą- na rolkach. Trasa poprowadzona została przez bulwar wokół jeziora Mały Jeziorak. Ekipa Fundacji wzięła udział w zeszłorocznym biegu z okazji Dnia Kobiet i zapewniamy, że pozytywne emocje będą Was trzymały jeszcze długo po zakończonym biegu:)
Ponadto w godz.17.00-19.00 (lub nieco dłużej) panie będą mogły skorzystać z kilku całkowicie bezpłatnych atrakcji rozmieszczonych na I piętrze Galerii.

 

A w programie m.in.:
– stoisko Pracowni Zdrowego Odżywiania- pomiar masy tłuszczowej i mięśniowej ciała oraz poziomu nawilżenia skóry przez dietetyczkę, Ewę Michałowską
– stoisko Oriflame- profesjonalne malowanie paznokci
– stoisko Oriflame Wellnes- degustacja energetycznych bezcukrowych batonów i in.
– pokaz samoobrony w wykonaniu Tomasza Gąski i Iławskiego Klubu Kyokushi Karate
– badanie poziomu cukru we krwi
– nauka samobadania piersi

 

Zarówno udział w biegu jak i korzystanie z  atrakcji zaplanowanych w Galerii są
całkowicie bezpłatne!
To jak? Szukamy dresów, zaznaczamy w kalendarzu 6 marca i odliczamy dni? My będziemy tam na pewno. Zapraszamy! 🙂

 

 

Organizatorami wydarzenia są Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Urząd Miasta Iławy oraz Fundacja Edukacji i Rozwoju.